Integracja w Kasince Małej

Baza Szkoleniowo - Wypoczynkowa „Lubogoszcz” w Kasince Małej jest placówką oświatowo- wychowawczą,.

Pokoje : 4;5;6 osobowe

Wyżywienie: 3x dziennie – śniadania, obiady i kolacje

Terminy

20-22. 09.2017 190.00 zł/os Sprzedane

• świetlica z kominkiem wyposażona w sprzęt dyskotekowy ,stoły do ping-ponga i piłkarzyki,

• sala do prowadzenia zajęć dydaktycznych ze sprzętem audio-video,

• mini sala gimnastyczna, • boisko sportowe zewnętrzne wielofunkcyjne (nieodpłatnie wypożyczamy sprzęt sportowy),

• specjalne miejsce na organizację ogniska.

 Położenie Bazy pozwala organizować różnorodne wycieczki piesze i autokarowe dostosowane do zainteresowań, wieku i kondycji.

Wycieczki piesze z Bazy

1. Lubogoszcz (968 m n.p.m.) -wycieczka z Bazy na szczyt główny

Znaki czarne i czerwone Długość trasy: 6,8 km; czas przejścia: 2 godz. 40 min.

Podstawowa trasa wycieczkowa z Bazy. Wpierw wędrujemy szlakiem czarnym na szczyt Lubogoszcz Zachodni, a następnie szlakiem czerwonym docieramy na szczyt główny. Powrót tą samą trasą do ośrodka.

2.Szczebel (976 m n.p.m.)

Znaki czarne Długość trasy: 14,4 km; czas przejścia: 4 godz.

Z Bazy wędrujemy szlakiem czarnym do głównej drogi w Kasince Małej. Następnie szlak czarny prowadzi nas wzdłuż jezdni w kierunku Mszany Dolnej (istnieje również możliwość przejścia tego odcinka nie oznakowaną ścieżką przez osiedle Stożki, tak by nie iść wzdłuż ruchliwej trasy). Szlak prowadzi nas do granicy lasu i stąd na szczyt wiedzie bardzo strome podejście. Trudną wędrówkę na szczyt urozmaicają widoki na sąsiedni Lubogoszcz oraz znajdujący się nieopodal szlaku wychodnie piaskowca. Powrót tą samą trasą do ośrodka.

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.