WARSZTATY SZKOLENIOWE DLA CZŁONKÓW SPSM

WARSZTATY SZKOLENIOWE  DLA CZŁONKÓW SPSM.

Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” zaprasza w dniach 2-9 sierpnia 2019 (8 dni) na warsztaty szkoleniowe w Schronisku Młodzieżowym w Rozdzielu.

Program warsztatów:

1. Odpłatne formy działalności SPSM.
  2. Organizacja akcji 1%.
  3. Inne formy pozyskiwania środków finansowych ( sponsoring, znaczki-cegiełki, dotacje, darowizny, granty).
  4. Formy pracy jednostek terenowych.
  5. Rola Komisji Rewizyjnych SPSM.
  6. Nowelizacja ustawy o pożytku publicznym.
  7. Inicjatywy lokalne, Rady Gminne, Powiatowe działalności pożytku publicznego.

Prosimy wszystkich, aby po deklaracji uczestnictwa skierowali zaproszenie do dzieci i wnuków w wieku szkolnym.

Koszt pobytu uczestnika to kwota 320,00 zł. Pozostałą część opłaca Stowarzyszenie.