KOLEJNE PLACÓWKI w AKCJI 1 PROCENT

Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska chętnie współdziała z  Lokalnymi Grupami Działania,  uznając je za ważne podmioty samorządności lokalnej. Miło nam więc powitać Stowarzyszenie zarejestrowane w Gminie Rytro – Stowarzyszenie Perły Beskidu Sądeckiego  niezwykle urokliwej części Beskidu Sądeckiego. Prosimy mieszkańców gminy o wsparcie akcji 1% odpisów. Cel szczegółowy: STOWARZYSZENIE PERŁY BESKIDU SĄDECKIEGO.

Zapraszamy na stronę internetową SPBS http://www.perlybeskidu.pl

 

 

Serdecznie witamy również naszego kolejnego beneficjenta Szkołę Podstawową w Wierzchowisku gm. Wolbrom pow. olkuski. Życzymy powodzenia w przeprowadzeniu akcji. Zebrane środki posłużą dzieciom, uczęszczającym do placówki.

Zapraszamy na stronę placówki http://szpwierzchowisko.szkolnastrona.pl

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.