BANER SPSM W MOSKWIE

Baner SPSM w Moskwie, podczas V Mistrzostw Europy w Kung Fu (5th European KUNGFU (Traditional WUSHU) Championships Moscow, Russia.

 

Uprawiająca tą dyscyplinę sportu Ewelina Michalczyk, trenująca w MKS Wieliczka, Kung Fu Lung, dwukrotnie stanęła na podium. Z biało – czerwoną flagą łącznie z 2-gą reprezentantką naszego kraju,  wywalczyła medal srebrny. Zdobyła również brązowy medal.

          

 

SPSM składa gratulacje reprezentantkom naszego kraju, zapraszając adeptów dyscyplin sportów walki do zawierania umów do 1 % odpisów. Można przekazać przez sponsorów środki, szczególnie niezbędne do pokrycia kosztów wyjazdów na turnieje i zawody szczególnie poza granice kraju. Oferujemy również formy pomocy stypendialnej.

UWAGA!

Ochrona prywatności użytkowników naszego serwisu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Wszyscy użytkownicy naszego serwisu mają prawo do zachowania prywatności i poufności. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszego serwisu. Informacje, które zapisywane są przez przeglądarkę internetową w postaci plików cookies i pobierane przez nasz serwer są anonimowe. Zgodnie z ustawą z dnia 16 listopada 2012 r i wprowadzonymi z dniem 22 marca zmianami, wyjaśniamy zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania oraz wykorzystywania informacji o użytkownikach naszego serwisu internetowego, zawartych w plikach cookies. dowiedz się więcej.